У серпні на Сумщині запрацює цукрозавод

Жовтневий цукровий завод в с. Миколаївка Білопільського району на Сумщині планують запустити вже в серпні 2017 року. Про це розповів сумський бізнесмен, меценат, співзасновник ТОВ «УК.АЗ.Дружба», почесний консул Азербайджанської Республіки в Україні Афган Салманов.

Така українсько-азербайджанська співпраця дозволила запустити після чотирьох років простою єдиний, що залишився у Сумській області, цукровий завод. «Ми вже давно працюємо в Сумській області. Чотири роки цей завод простоював, і ми робили все можливе, щоб відновити виробництво цього продукту. І я дуже радий повідомити, що з травня цього року наше підприємство працює. Більше 250 жителів довколишніх сіл уже забезпечені роботою, а в розпал сезону із вересня ми приймемо на роботу ще 300 осіб», — сказав  Афган Салманов.

За його словами, протягом років так званого простою бізнесмени вкладали в розвиток підприємства, модернізували цехи і розвивали логістику. «Сьогодні ми змогли укомплектувати виробництво кращим обладнанням і готові запустити завод. Сумщина зможе відчути це вже цієї осені, коли на прилавках з’явиться свій якісний цукор», — запевнив бізнесмен.

Поділитися в соціальних мережах