У Сумах 7 підприємств заборгували 86039,1 тис. грн зарплати

20 липня відбулося спільне засідання обласної тимчасової комісії та міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць та легалізації.

На засіданні розглянуто ситуацію, що склалась на семи підприємствах, де існували борги по заробітній платі в загальній сумі 86039,1 тис. грн.

Серед таких: ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання», ТОВ «Маш-Сервіс», ПАТ «Укрхімпроект», Сумський коледж економіки і торгівлі, ВАТ «Selmi», ТОВ «ЖМ Груп», ПП «Суми-Капітал». Члени комісій визначались щодо шляхів та перспектив погашення заборгованості перед працівниками. Надано зобов’язання щодо ліквідації боргів до 1 серпня ПАТ «Укрхімпроект», до 1 жовтня – Сумським коледжем економіки і торгівлі.

Проаналізовано ситуацію, що склалась на 20 підприємствах, які мали 100 850,3 тис. грн. боргів по заробітній платі, заслухано представників десяти підприємств. Направлено листи: керівникам підприємств-боржників по заробітній платі щодо складання графіків погашення боргів, ліквідаторам – про визначення шляхів та кінцевих термінів завершення ліквідаційної процедури; міській організації роботодавців «Сумське об’єднання роботодавців» та Федерації організацій роботодавців Сумської області щодо сприяння отриманню замовлень або перепрофілюванню підприємств, що мають борги по зарплаті з урахуванням конкурентоспроможності продукції та послуг; Кабінету Міністрів України щодо сприяння у прискоренні відшкодування ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» податку на додану вартість.

Поділитися в соціальних мережах