У Сумах деякі маршрутки підняли проїзд до 5 грн

Поряд з усіма під час засідання виконкому Сумської міськради з вимогою про підвищення ціни на проїзд за маршрутом №51 «Н. Піщане – вул. Прокоф’єва» виступив перевізник ТОВ «СНД-Автотранс». За словами представника від ТОВ «СНД-Автотранс», рейс довжиною в 16 км абсолютно не виправдовує себе і є збитковим.

«Просимо переглянути тариф. Ви просили почекати тиждень, але пройшло значно більше часу. Якщо ви сьогодні не приймете рішення, то ми будемо змушені вже завтра, 17 травня, звільнити працівників і пасажирських перевезень в даному напрямку не буде», – озвучили сумському виконкому ультиматум представники компанії.

У той же час громадські діячі звинуватили Сергія Яковенка, який очолює відділ транспорту і зв’язку Сумської міськради, в умисних махінаціях і навмисному формуванні «невигідних маршрутів». «Не можна зрівнювати пасажиропотік міський та міжміські. Люди неодноразово просили скоротити маршрут. Прислухайтеся, перегляньте протяжність і питання вирішиться сам собою», – підказують членам виконкому сумчани.

Проте, порадившись, члени виконавчого комітету відкоригували тариф на свій розсуд. За проїзд від зупинки в с. Н. Піщане до кінцевої зупинки на вул. Прокоф’єва в Сумах дорослий пасажир заплатить 5 грн, учні 1-4 класів 2 грн. У межах обласного центру машини цього маршруту возитимуть людей по 4 і 2 грн відповідно. Протяжність самого маршруту члени виконкому обіцяли розглянути пізніше.

Нагадаємо, сьогодні виконком Сумської міської ради проголосував за підвищення вартості проїзду в маршрутках. Тепер вартість проїзду становитиме 4 грн. Для дітей 1-4 класів у період навчального року – 2 грн. Рішення набуде чинності з моменту підписання мером та публікації на офіційному сайті мерії.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах