У СУМАХ ДИРЕКТОР ФІРМИ ПРИВЛАСНИВ ПІВМІЛЬЙОНА З БЮДЖЕТУ

“Фіскальною службою Сумщини активно проводиться виявлення злочинів та їх розслідування у сфері боротьби з відмиванням коштів, отриманих у результаті зловживань у державних органах, – говорить Олексій Мазуренко, начальник ГУ ДФС у Сумській області.  – Адже контроль за дотриманням законодавства із використання бюджетних коштів є одним із напрямків роботи ГУ ДФС у Сумській області”.

За результатами дослідження матеріалів кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 4  ст. 191 КК України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» фахівці сектору боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Сумській області, встановили ознаки скоєння посадовою особою ТОВ ще одного правопорушення.

Керівник фірми заволодів коштами Департаменту інфраструктури міста Сумської міськради, які перераховувалися для проведення капітального ремонту житлового будинку № 14 по провулку Гетьманський у Сумах у 2016 році.

За висновками експертів Сумського відділення Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Бакаріуса, обсяги робіт, зазначених в актах приймання виконаних робіт, не відповідають обсягам фактично виконаних робіт, встановлених відповідно до даних обстеження. Загальна вартість завищення ремонтно-будівельних робіт 526,2 тис. гривень.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Сумській області внесено відомості про кримінальне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 209 КК України «Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом».

Поділитися в соціальних мережах