У Сумах хочуть витратити 9 мільйонів на вагові комплекси

У Сумах хочуть встановити шість пересувних вагових комплекси на в’їздах у місто. Питання піднімали сьогодні, 19 листопада, на апаратній нараді в мерії.

– Доручення опрацьовано. Існує два види контролю – стаціонарний і пересувний, – почав начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов. – Що стосується стаціонарного, це великі капітальні вкладення у зв’язку з тим, що там потрібна і стоянка, і окремо розташована будівля тощо. Що стосується пересувного, ціна питання – 1,5 млн грн за один комплекс. Сумам потрібно 6 таких пунктів, щоб перекрити в’їзд до міста з усіх боків. Єдина проблема, що це повноваження «Укртрансбезпеки». І тільки вони мають право зупиняти машини. Наскільки це буде правильним зробити з боку Сумської міськради – питання відкрите. А так нічого складного немає – купуємо і ставимо. Може, якщо буде рішення сесії?

– Давайте так, – обізвався мер Сум Олександр Лисенко. – Ми можемо купити. Для того, щоб їх експлуатувати, потрібен їхній представник. Встановлюємо і працюємо. Ми ж не можемо передати їм комплекс, потім будемо шукати його в Роменському районі. Потрібно цей процес з ними опрацювати. Будь ласка, дізнайтеся, яким чином це можна спільно робити.

Поділитися в соціальних мережах