У Сумах комунальні підприємства – на межі закриття

Сумські депутати прийняли звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з приводу ситуації, яка склалася із заборгованістю держбюджету перед підприємствами-надавачами житлово-комунальних слуг за надані населенню пільги і субсидії.

Станом на 20 лютого заборгованість перед сумськими підприємствами, а також ОСББ становила 282,3 млн грн і накопичилася вона за червень-грудень 2017 року та січень 2018-го. Підприємства вже попередили міську владу, що більше не можуть надавати населенню послуги належної якості, а якщо найближчим часом рішення проблеми не зрушиться з місця, вони залишають за собою право і зовсім припинити роботу в зв’язку з форс-мажорними обставинами, бо вони не мають чим платити зарплату своїм працівникам. Крім того, несвоєчасна сплата підприємствами податків і оплата енергоносіїв призводить до того, що їм виставляються штрафні санкції, що ще більше погіршує і без того плачевну ситуацію.

У зв’язку з цим сумські депутати просять Прем’єр-міністра особисто втрутитися в ситуацію і терміново виділити фінансування для погашення в повному обсязі заборгованості перед сумськими підприємствами в сумі 282,3 млн грн.

Джерело: shans.com.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах