На сумське кладовище витратять 13 млн грн

Про це свідчить тендер на сайті державних закупівель “Prozorro», який у березні 2017 року оголосило управління капітального будівництва Сумської міськради.

Очікувана вартість робіт становила 13 443 721, 20 грн. Але під час проведення аукціону, який відбувся 10 квітня, ціну вдалося знизити до 13 102 926 грн. Відповідно до критеріїв відбору переможця, ціна була ключовим критерієм, але до уваги тендерний комітет брав умови розрахунків і строки виконання робіт. У підсумку переможцем став сумський підрядник ТОВ «Суми-Сервіс-Буд».

У технічному завданні по об’єкту «Будівництво кладовища в районі 40-ї підстанції (IV пусковий комплекс I черги)» прописаний досить широкий спектр робіт як для облаштування кладовища. А саме: підготовчі роботи, які полягають у зачистці майданчика від дерев і пнів; облаштування дороги та паркувального майданчика; огородження ділянки; проведення земельних робіт (розробка грунту, планування площі бульдозерами і ущільнення грунту). Після цього планують зайнятися внутрішніми дорогами, а саме – центральною алеєю та пішохідними доріжками. Окрема частина витрат передбачена на облаштування ритуального майданчика, встановлення туалетів, лавочок, а також озеленення території.

За угодою, підписаною 24 березня, підряднику виділили 2 921 500 грн. Строк виконання становить 60 календарних днів. Перед Великоднем там зробили дорогу до кладовища і більше нічого. При цьому варто враховувати, що до здачі робіт залишилося близько трьох тижнів.

Директор управління капітального будівництва Віталій Шилов пояснив, що за виділені гроші в цьому році планують розмітити сектора для поховання. При достатньому фінансуванні роботи будуть продовжені.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах