У Сумах назвали найбільших забруднювачів повітря

Негативний вплив сучасного промислового виробництва на навколишнє природне середовище є об’єктивно неминучим. Державою передбачено економічне стимулювання суб’єктів господарювання до скорочення забруднення оточуючої природи, її збереження у первозданному вигляді для майбутніх поколінь.

З початку 2017 року сумські платники податків сплатили 3,8 мільйонів гривень екологічного податку. Основними бюджетоформуючими платниками його є: ПАТ Сумське НВО, ПАТ «Сумихімпром», КП «Міськводоканал», ТОВ БВКК «Федорченко», ДП «Завод обважнених бурильних та ведучих труб», ТОВ «Сумитеплоенерго», повідомляють в Державній податковій інспекції у м. Сумах.

В інспекції нагадують, що суми сплаченого екологічного податку є частковими компенсаторами шкідливого впливу на природу різного роду небезпечних факторів, які виникають у процесі ведення промислового виробництва та підприємницької діяльності. А це – викиди в атмосферне повітря, скиди забруднюючих речовин, розміщення, зберігання та утворення різноманітних відходів.

Поділитися в соціальних мережах