Один із фастфудів Сум потрапив під кримінал

Податківці на підставі рішення Печерського районного суду заблокували роботу компанії Макфоксі (Київ), що управляє мережею ресторанів швидкого харчування McFoxy.

Інформацію підтвердив комерційний директор мережі McFoxy Олександр Садовничий. “Вони отримали дозвіл в суді і на його підставі заблокували рахунки”, – сказав він.

За словами директора, столична прокуратура відкрила щодо компанії кримінальне провадження, яке і стало основою для блокування рахунків за рішенням суду. Рахунки  Макфоксі були заблоковані у вівторок, 11 жовтня, уточнив він.

Макфоксі звинувачується в ухиленні від сплати податків. “Посадові особи Макфоксі в період 2015 року, шляхом незаконного відображення в податковій звітності фінансово-господарських взаємовідносин з Скайсіті-груп , Укр-пром-торг,  Укрсіч, Фервест,  Мері-ленд, ухилилися від сплати податку на додану вартість (ПДВ) на загальну суму 651,144 тис. грн, що є значним розміром”, – наголошується в рішенні суду.

Саме тому на 30 днів надано дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, в яких міститися відомості про фінансово-господарських взаємовідносинах компанії.

Довідково: ТОВ “Максфоксі” працює на ринку України з 2009 року і станом на жовтень 2016 року керує мережею з 10 ресторанів швидкого харчування McFoxy в 6 містах України – Києві, Запоріжжі, Сумах, Хмельницькому, Кропивницького та Дніпрі.

Джерело: biz.nv.ua

Поділитися в соціальних мережах