У Сумах посадили в тюрму бухгалтера держустанови

Сумською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно бухгалтера 11-ї категорії Сумської міської державної лікарні ветеринарної медицини, яка привласнювала кошти державної установи.

За вироком суду жінку визнано винною в заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем (ч. 3 ст. 191 КК України) та призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, контролем за використанням коштів (як у готівковій так і в безготівковій формі) та їх обігом на підприємствах, установах та організаціях усіх форм власності строком на 1 рік.

Досудовим розслідуванням встановлено та доведено в суді, що вказана службова особа, діючи всупереч посадової інструкції та правил ведення касових операцій, не складала прибуткові касові ордери відповідно отриманих сум коштів та належним чином не оформлювала надходження готівки до каси лікарні, тобто частину грошових коштів привласнювала, а оприбутковувала лише залишок.

Як повідомив прокурор Сумської місцевої прокуратури Григорій Білан, своїми злочинними діями бухгалтер заволоділа грошовими коштами державної установи на загальну суму понад 50 тис. грн.

Поділитися в соціальних мережах