У Сумах пройде кастинг на стажування в Німеччині

14-16 листопада в Сумах відбудуться Дні проекту GIZ «Програма федерального міністерства економіки і енергетики з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: Fit for Partnership with Germany».

14 листопада німецькі гості зустрінуться з керівництвом Сумської торгово-промислової палати та відвідають підприємства області, які беруть участь у Програмі стажування.

15 листопада у приміщенні облдержадміністрації відбудуться презентації програм GIZ (стажування в Німеччині), SES (Senior Experten Service – фонд німецької економіки, який за допомогою залучення експертів сприяє у становленні економіки, освіти і соціальної сфери у багатьох країнах світу), PUM (досвідчені експерти із Нідерландів – некомерційна організація, фінансована Урядом і Союзом підприємців у Голландії, яка консультує українські компанії, виступає організатором змін у культурі підприємницької діяльності та надає варіанти вирішення проблем) та Європейського Банку Реконструкції та Розвитку – ЄБРР (консалтингові послуги, кредитування малого та середнього бізнесу). Усі ці презентації будуть відкриті для представників засобів масової інформації.

Заключним етапом перебування представників GIZ у Сумах стане конкурсний відбір претендентів на стажування в Німеччині за програмою Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та німецького товариства міжнародного співробітництва.

Поділитися в соціальних мережах