У Сумах розпочалася робота над проектом міськбюджету-2019

Мер Сум Олександр Лисенко підписав розпорядження про підготовку проекту міськбюджету на 2019 рік і прогнозу міськбюджету на 2020-2021 роки.

Розпорядженням створено робочу групу, яку очолив перший заступник мера Володимир Войтенко. Також до неї увійшли директор департаменту фінансів міськради Світлана Липова, заст. начальника відділу прогнозування доходів департаменту фінансів Артем Щелінський, секретар міськради Андрій Баранов, заступники міського голови Олександр Журба, Віра Мотречко і Максим Галицький, а також керівники всіх самостійних структурних підрозділів мерії, голови всіх постійних депутатських комісій міськради (за згодою) та громадської комісії з питань соціально-економічного розвитку і бюджету Наталія Винниченко (за згодою).

При плануванні дохідної частини міського бюджету на 2019 рік робоча група буде керуватися основними макропоказниками економічного і соціального розвитку України на 2019-2021 роки, які затверджені розпорядженням Кабміну від 11 липня поточного року, а також листом Міністерства фінансів України «Про особливості складання проектів місцевих бюджетів на 2019 рік» від 3 серпня і нормами чинних Бюджетного і Податкового кодексів України. Усі самостійні структурні підрозділи Сумської міськради (розпорядники бюджетних коштів) повинні найближчим часом подати до департаменту фінансів свої бюджетні запити з розрахунками і аргументованими поясненнями, а також аналіз обсягів витрат з обґрунтуваннями необхідних додаткових потреб.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах