У Сумах серйозно оштрафували ЖЕК

Прокуратурою Сумської області спільно зі співробітниками Державної фіскальної служби викрито головного бухгалтера товариства з обмеженою відповідальністю – надавача житлово-комунальних послуг по м. Суми у підробці документів та ухиленні від сплати податків, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету 1,6 млн грн.

Досудовим розслідуванням встановлено, що вказана службова особа з метою заниження податку на додану вартість товариства протягом 2014-2016 років умисно не вносила до податкових декларацій податкові зобов’язання по наданих житлово-комунальних послугах, вартість яких відшкодовувалась із бюджету як пільги та субсидії.

Вищезазначені дії призвели до заниження податку на додану вартість на загальну суму 1,6 млн грн. Крім того, за результатами проведеної податкової перевірки до товариства додатково застосовано штрафні санкції за вказане порушення на суму 394 тис. грн.

На цей час після втручання прокуратури до бюджету перераховано майже 2 млн грн. Головному бухгалтеру товариства вручено повідомлення про підозру за ч. 1 ст. 212 (умисне ухилення від сплати податків) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Поділитися в соціальних мережах