У Сумах вибухнув банкомат “Приватбанку”

Сьогодні, 2 грудня, у Сумах грабіжники спробували викрасти кошти з банкомату ПриватБанку в супермаркеті «САМ», підірвавши його корпус і сейфову частину. Про це повідомляє прес-служба фінустанови з посиланням на дані внутрішньої служби безпеки.

Відразу після вибуху спрацювала система сигналізації банкомату і торгової точки, після чого грабіжники втекли, так і не зумівши здійснити свій план. Через 3 хвилини з моменту повідомлення про пограбування банкомату на місце прибула оперативна група служби охорони. Однак затримати злочинців не вдалося.

На даний час правоохоронці проводять операцію з пошуку цих осіб. Банк обіцяє виплатити 20 тисяч гривень за надання будь-якої інформації про місцезнаходження грабіжників. Залишити інформацію можна за телефонами (056) 716 35 02, (067) 565 12 34, e-mail: [email protected], а також будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується.

Глава служби безпеки ПриватБанку Станіслав Крижановський розповів, що всі банкомати фінустанови обладнані сучасними системами захисту від злому. Саме тому чергова спроба грабіжників викрасти кошти виявилася невдалою.

Поділитися в соціальних мережах