У Сумах з’явилася мережа електрозаправних станцій

Паралельно зі зростанням населення збільшується кількість автомобільного транспорту, який наносить велику шкоду навколишньому середовищу. Так, тільки один автомобіль за день викидає в атмосферу близько 1 кг отруйних газів. Найбільше шкідливих викидів має дизельне паливо.

Альтернативою цьому є електричний транспорт. Усі країни Європи активно підтримують ініціативу переходу до електромобілів. Електрозаправні станції призначені для зарядки електричних автомобілів. Залежно від потужності, вони діляться на «Стаціонарні» і «Швидкісні», або Superchargers. Стаціонарні зарядні станції можуть бути на одну, дві або три точки заряду, при цьому діапазон потужності, відповідно, становить від 1 до 30 кВт. Велика довжина кабелю (5 м) дозволяє заряджати від 1 до 3-х електромобілів одночасно, а завдяки широкому температурному діапазону роботи (Від -45 до + 55 ° С) можна заряджати електрокар в будь-яку погоду.

У Сумах на даний час зарядні станції вже встановлені за адресами: вул. Харківська 2/2, вул. Білопільський Шлях, 16-1, вул. Заливна 15. Незабаром, мережу зарядок планують розширювати.

Поділитися в соціальних мережах