У Сумах затягують розслідування смерті на заводі

Брат загиблого на ПАТ “Сумське НВО” працівника Володимир Валашко упевнений: комісія з працівників підприємства та управління охорони праці затягує розслідування справи.

“Від смерті брата пройшло вже майже 2 місяці, а я досі не знаю про перебіг розслідування, не знаю над чим вони зараз працюють, та які версії розглядають. Більше того, навіть не можу запропонувати їм щось: вилучити якусь конкретну документацію чи висловити свої припущення. Ані мене, ані мого племінника, який також входить до комісії, не тримають у курсі справи”, – розповів Володимир.

В управлінні охорони праці повідомили, що розслідування смерті працівника на ПАТ “Сумське НВО” ще не завершили. Наразі комісія опрацьовує технічну документацію агрегату, з якого впав чоловік. На питання, чому про хід справи не повідомляють усіх членів розслідувальної комісії, не відповідають, а радять отримати цю інформацію за допомогою запиту на керівника управління. Відповідь на запит буде опублікована одразу після отримання, пише spec-kor.com.ua.

Нагадаємо, 10 серпня на Сумському НВО чоловік упав із 3-метрової висоти. Його з відкритою черепно-мозковою травмою, переламаними ребрами, струсом головного мозку, закритою травмою грудної клітини та забоєм грудного відділу хребта забрала швидка. Через декілька днів він помер у лікарні. Чоловіку було 55 років, він працював на заводі понад 20 років, був оператором зварювального апарату у 16 цеху. Брат загиблого переконаний, що помер він через несвоєчасне надання медичної допомоги. За його словами, швидку постраждалому викликали не одразу, а майже через дві години, а весь цей час допомогу чоловікові надавали співробітники. Шукати правди брату загиблого доведеться у суді.

Поділитися в соціальних мережах