У Сумах зменшать резервний фонд

В обласному центрі виникло кілька серйозних проблем, на вирішення яких депутати міськради хочуть взяти гроші з резервного фонду, так як вільного фінансового ресурсу у міста немає. Про це розповіла директор департаменту фінансів міськради Світлана Липова на засіданні планово-бюджетної депутатської комісії.

Перша проблема пов’язана з полігоном ТПВ. Протягом декількох років КП «Сумижилкомсервіс» платило екологічний податок за коефіцієнтом 1 (так було закладено у них в тарифі), а потрібно було платити за коефіцієнтом 3, так як від полігону до найближчого населеного пункту менше 3 км. – На сьогодні вже є одне рішення суду про штрафні санкції за три роки – близько 3 млн грн. І скоро буде друге, ще по трьом рокам. І нам треба його випередити, бо якщо ми самі змінимо податковий розрахунок, то у нас штрафні санкції будуть 3%, а якщо за результатами перевірки – то 25%. Так що в цілому нам треба зараз викласти більше 5 млн грн за рахунок зменшення резервного фонду.

Крім того, виявилося, що потрібно додавати грошей на покупку тролейбусів – близько 800 тис. грн. Як відомо, у міському бюджеті на 2018 рік закладено 20 млн грн на покупку чотирьох тролейбусів. Але КП «Електроавтотранс» зараз не може оголосити тендер, так як через зміну курсу валют вартість тролейбусів змінилася.

– Промоніторили білоруські та наші – не менш 5,3 млн за одиницю. Ну, може, за результатами тендеру буде 5,2 млн, але все одно треба як мінімум 800 тис. додати. І знову ж таки – з резервного фонду, більше нам їх зараз взяти ніде, – попередила посадовиця депутатів.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах