У Сумах знизили ставки податку на нерухоме майно

Сумська міська рада прийняла рішення від 25.01.17 № 1728–МР «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 29 червня 2016 року № 921-МР «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в м. Суми».

Зміни пов’язані з тим, що ставки цього податку прив’язані до розміру мінімальної заробітної плати, яка з 1 січня 2017 року суттєво зросла і складає 3200 грн.

У зв’язку з внесеними змінами до Податкового кодексу України та з метою недопущення пропорційного зростання податкового навантаження на мешканців міста та юридичних осіб, департаментом забезпечення ресурсних платежів був підготовлений відповідний проект рішення Сумської міської ради.

Цей проект розроблений у межах повноважень органу місцевого самоврядування стосовно встановлення місцевих податків; погоджений із постійною комісією з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики Сумської міської ради та підтриманий депутатами 25 січня на сесії Сумської міськради.

Цим документом внесені зміни до базового рішення в частині переліку об’єктів, які не є об’єктом оподаткування, та зменшені в 2 рази ставки податку у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

Поділитися в соціальних мережах