У сумській мерії відзвітували, де і за скільки зробили вуличне освітлення

Із міського бюджету на капітальний ремонт мережі вуличного освітлення у поточному році виділено 10 млн грн. У квітні-травні було проведено роботи з капітального ремонту електромереж вуличного освітлення по вул. Труда та вул. О. Шапаренка.

Як розповів директор КП «Міськсвітло» Едуард Велитченко, оголений дріт, який був тут раніше, замінили на ізольований, що зменшить втрати напруги і запобігатиме крадіжкам електроенергії. Також встановили 30 світлодіодних світильників. Вартість робіт склала 390 тис. грн.

Крім цього, комунальне підприємство застосувало на даних вулицях функцію димірування. Завдяки спільній розробці із  вінницьким підприємством «ПромАвтоматика» яскравість освітлення в нічний час (після опівночі) не значно зменшується, але це дозволяє зекономити понад 50% електроенергії.

Зробили сучасне освітлення й навколо озера Чеха. Рішенням міської ради на поточний рік на фінансування об’єкту «Реконструкція пішохідної доріжки біля оз. Чеха з влаштуванням лінії освітлення» було виділено 1,5 млн грн.Підрядна організація встановила на даній території 62 опори, 93 світильники, проклала 3543 м електричних кабелів.

 

Поділитися в соціальних мережах