У сумському Опоблоці прогнозують, що підвищення тарифу призведе до колапсу

Чергове підвищення комунальних тарифів неминуче призведе до колапсу ЖКГ і подальшого зубожіння українців, переконані в політичній силі.

«Населення вже не в змозі оплачувати компослуги за драконівськими тарифами. Заборгованість за послуги ЖКГ на кінець 2016 року склала 23,4 млрд. грн. Основними причинами різкого збільшення неплатежів є невідповідність тарифів реальним доходам громадян, поряд з непрозорим і економічно необґрунтованим формуванням комунальних тарифів», – написав у своїй сторінці в Фейсбук депутат облради від Опозиційного блоку Микола Войтенко.

Він навів статистику, згідно якої, нині за межею бідності живе понад 80% українців, яким через бідність і зубожіння не те, що на послуги ЖКГ не вистачає грошей, а навіть на їжу, ліки і товари першої необхідності.

«Підвищуючи в черговий раз із лютого на 37% ціну на водопостачання і каналізацію, з березня на 25% тарифи на електроенергію, і це тільки розминка перед подальшим підвищенням тарифів на газ і тепло. Нинішній режим продовжує впроваджувати антинародні експерименти, доводячи населення України до крайнього зубожіння, реалізує сценарій тарифного і соціального геноциду українців», – констатував Микола Войтенко.

Поділитися в соціальних мережах