У Сумському районі всіх АТОвців хочуть відправити в санаторій

Із бюджету Сумського району планують виділити додаткові кошти у розмірі 230 тисяч гривень, аби всі військові, які несли службу на сході України, могли пройти оздоровлення. Зміни до районної програми соціального захисту населення на 2017 рік доручив внести голова Сумської РДА Геннадій Дорошенко до наступної сесії райради.

За словами заступника начальника управління, начальника відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення Сумської РДА Тетяни Гапон, цього року для санаторно-курортного оздоровлення з державного бюджет виділили кошти лише на 6 учасників АТО. Зараз на обліку у районі перебуває 41 людина

“Військові АТО матимуть змогу обрати собі санаторій. Максимальна сума путівки буде коштувати 6 тисяч 300 гривень. Оздоровлення проходитиме у другому півріччі 2017 року”, – повідомила чиновниця.

Також, за її словами, до районної програми планується внести зміни щодо одноразової грошової виплати ліквідаторам Чорнобильської катастрофи 1 категорії у сумі 2000 гривень кожному до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. На території Сумського району їх проживає 45 чоловік.

Джерело: http://spec-kor.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах