У сумських школах продовжуються побори

Сьогодні, 21 червня, на сесії Сумської міськради депутат подав депутатський запит щодо незаконного збору коштів з батьків, діти яких навчаються в загальноосвітніх та дошкільних установах міста Суми.

За словами депутата, батьки неодноразово скаржилися на те, що всупереч офіційній забороні побуту готівкових коштів в школах і дитячих садках, триває практика збору батьківських грошей. Зокрема, у літній період вихователі дитячих навчальних закладів збирають гроші на вітамінізацію дітей (соки і фрукти), при цьому батькам не видають ніяких квитанцій.

За інформацією начальника управління освіти і науки Сумської міськради, оплата за вітамінізацію дітей у літній період повинна здійснюватися на підставі квитанцій або перерахунку безготівкових грошових коштів на рахунок виховного закладу.

Для того, щоб попередити нелегальний збір коштів, депутат запропонував навчально-виховним закладам та батькам перераховувати гроші через один з існуючих Інтернет-ресурсів або ж безготівковою оплатою на рахунок навчального закладу. Резюмуючи вище сказане, депутат запропонував доручити управлінню освіти і науки Сумської міськради вжити заходів щодо недопущення подвійного фінансування і збору готівки. Запит підтримали 24 з 31 присутніх депутатів.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах