У сумських тролейбусах запровадили акцію

З 1 липня по 30 вересня пасажири сумського комунального транспорту, які оплатять проїзд два рази протягом дня за допомогою QR-коду картою Mastercard через додаток Приват24, зможуть наступного дня отримати відшкодування вартості другого квитка.

Згідно з правилами акції, проїзд повинен виконуватися в електротранспорті, проте як уточнили в Приватбанку, в Сумах акція поширюється на проїзд не тільки в тролейбусах, а й комунальних автобусах. При цьому пасажир може комбінувати поїздки, наприклад, перший раз поїхати автобусом, а потім тролейбусом або навпаки. Повертатися назад на основний картковий рахунок буде саме сума другого квитка. У разі, якщо пасажир здійснить більше двох поїздок на день, наприклад, чотири, шість, вісім, повернута йому буде тільки сума другого квитка.

Оплату за допомогою QR-кодів і додатки Приват24 в Сумах запустили в квітні 2017 роки як у комунальних тролейбусах, так і автобусах. Принцип оплати передбачає, що пасажир при вході в транспорт повинен активувати програму і сфотографувати розміщений у транспорті стікер з QR-кодом, після чого вибрати тип карти для оплати і дочекатися завантаження електронного квитка. Однак, за словами пасажирів, їм не завжди вдається сфотографувати QR-код через трясіння або великого завантаження транспорту. Також даний спосіб оплати вимагає наявності стабільного інтернет-з’єднання, оскільки обробка запитів відбувається через глобальну мережу.

Поділитися в соціальних мережах