У Тростянці за 2 мільйони придбають машину для всмоктування мулу

Місто Тростянець отримало фінансову підтримку з обласного бюджету в сумі 3,3 млн грн. На сесії були озвучені цілі, на які витратять дотацію. Так, 2млн 150 тис. грн спрямують на придбання муловсмоктувальної машини, 1 млн 134 тис. грн витратять на реконструкцію системи водовідведення з центральної частини міста (прокладання колектору).

Окрім, дотаційних, на реконструкцію системи водовідведення депутати райцентру затвердили й кошти міського бюджету в сумі 1,6 млн грн (так як загальна сума проекту – 2 млн 194 тис. грн).

Щодо реконструкції системи водовідведення з центральної частини міста мер Юрій Бова зауважив:

“Проект, який розроблено ще в 2007 році, нарешті буде остаточно завершено. В минулому році з області виділено 1 мільйон гривень на будівництво КНС біля заводу Електропобутприлад. Зараз ця станція добудовується. За нещодавно виділені нам дотаційні кошти, від КНС буде прокладено колектор до насіннєвого заводу, щоб каналізаційні стоки з центру міста не потрапляли до річки Боромля, а проходили очищення на очисних спорудах. Будівництво колектора триватиме з липня по жовтень. І тоді наша річка Боромля буде чистою”.

Поділитися в соціальних мережах