Валерій Толбатов: Економіка України переживає найсерйознішу кризу за всю історію незалежності

Безробіття, еміграція і занепад промисловості – таким сьогодні є «обличчя» економіки нашої країни. Уже кілька років її розвиток крокує в зворотньому напрямку.

«Сьогодні економіка України переживає найсерйознішу кризу за всю історію незалежності. Іде спад виробництва, знецінення гривні, скорочення робочих місць. Як наслідок, рівень життя людей знижується, падає купівельна спроможність, українці стають біднішими.

Потрібно негайно починати підйом економіки, і він повинен йти по всіх напрямках. Не варто сліпо й беззастережно керуватися порадами міжнародних кредиторів. Наша держава має йти власним шляхом, спираючись на внутрішні ресурси і національні інтереси», — говорить депутат Сумської обласної ради від партії «Відродження» Валерій Толбатов.

Саме на цій ідеї базується нова економічна стратегія для України, розроблена Партією «Відродження», – «Власний шлях України». До розробки долучили провідних спеціалістів і досвідчених фахівців галузі економіки. Реалізація стратегії дозволить залучати 10 млрд інвестицій на рік, забезпечить 7% зростання ВВП і вихід на середню зарплату в 500 євро за 5 років.

Для втілення стратегії у життя політсилою вже підготовлений перший законопроект – «Про підтримку вітчизняної промисловості». Сьогодні документ обговорюється з представниками Українського союзу промисловців і підприємців.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах