«Відродження» закликає парламент присвятити найближчі два пленарних тижні питанням економіки

Депутатська група «Партія «Відродження» закликає народних депутатів, а також Кабінет міністрів присвятити найближчі пленарні тижні розгляду законопроектів, присвячених питанням економіки.

Про це під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій заявив народний депутат голова партії «Відродження» Віктор Бондар, пишуть на офіційному сайті політсили. Він нагадав, що цей пленарний тиждень – передостанній до завершення роботи 6 сесії Верховної Ради та початку літніх канікул у Верховній Раді. Та підкреслив, що на думку депутатської групи «Партія «Відродження», порядок денний парламенту мав би бути насичений в першу чергу економічними законопроектами.

«На жаль, можемо констатувати, що останній рік у парламенті пройшов під егідою мовних питань, ідеологічних питань, декомунізації, в той же час практично не розглядалися економічні законопроекти та програми, заходи для підняття промислового виробництва, підтримки експорту в Україні, тощо. По суті, ми навіть не дочекалися звіту Уряду у парламенті  – публічного, великого, про те, над чим Уряд працював впродовж року. Ми зараз бачимо, що Уряд розробив основні напрямки бюджетної  політики на наступні три роки, якісь економічні програми,  але вони практично нічого не змінюють в суспільстві», – заявив Віктор Бондар.

Політик зазначив, що впродовж останніх місяців в економіці України спостерігаються негативні тенденції. «Якщо подивитись на промисловість, подивитись на економіку, то тільки за останні кілька років 127 тисяч підприємств припинили свою роботу.  А статистичні дані по промисловості говорять про те, що тільки за останній місяць падіння промислового виробництва склало майже 7%. Якщо подивитися, що ми маємо зробити за наступні 2-3 роки в частині економіки, то це катастрофа. 22 млрд доларів Україна має виплатити впродовж наступних трьох років по зовнішніх запозиченнях! І ми не чуємо від Уряду, від влади пропозицій, яким чином ці кошти Україна буде заробляти», – наголосив Віктор Бондар. Він також закликав Уряд якнайшвидше розробити реальний пакет економічних реформ та розглянути його в перший тиждень наступної сесії парламенту.

Поділитися в соціальних мережах