Водії Сумщини відмовляються від газу

Вартість газу для авто на газозаправних станціях Сумської області зросла майже на половину.

Нині заправити літр на газовій станції коштує у середньому 15,5-16 гривень Це при тому, що ще місяць тому купити можна було його за 9 гривень. Дещо нижчі ціни, а саме 15,35-15,45, спостерігали на заправках у Білопільському та Путивльському районах, пише spec-kor.com.ua.

Водії жаліються, якщо зростання цін продовжиться, то будуть повертатися до бензину, адже на газ переходили заради економії. “Газову установку я встановив, коли пропан коштував до 5 гривень. На той час економія порівняно із бензином становила майже втричі. останні два роки ціна на газ не перевищувала 9 гривень за літр, бензин же коштував 22-25 гривень. Тепер же різниця у вартості лише близько 4 гривень. А якщо зважити на те, що газу на кілометр потрібно більше, ніж бензину, то економія зовсім незначна”, – говорить Олексій, автомобіліст із 10-річним стажем.

На станціях техобслуговуваннях також відмічають, стало менше бажаючих встановлювати газове обладнання. “Років 5-6 тому на встановлення газобладнання у мене на СТО були черги. Люди записувалися за місяць наперед. А тепер встановлюють, але дуже рідко. Все ж вірять, що цей стрибок цін тимчасовий і згодом усе повернеться на свої місця”, – відзначив майстер СТО Юрій.

Тим паче вартість на газове обладнання коливається у межах 10-20 тисяч гривень. Тому щоб окупити ці затрати на економії заправки, потрібно багато часу.

Поділитися в соціальних мережах