Як сумські депутати розподілили субвенцію з держбюджету?

Депутати Сумської міської ради внесли зміни та доповнення до головного кошторису міста на 2018 рік. Таке рішення ухвалено на сесії 28 листопада, повідомляють у міськраді.

Так, обсяг дохідної частини міського бюджету збільшено на 13,9 млн грн. за рахунок:

  1. Субвенцій з державного бюджету на суму 10,1 млн грн.:
  • здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 22,5 млн грн.;
  • медична субвенція – 3,2 млн грн. (на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу – 2,5 млн грн., лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет – 0,4 млн грн. та заробітну плату медичним працівникам – 0,3 млн гривень).

При цьому зменшено обсяг субвенції на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, бюджетним установам і організаціям та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування на суму 15,6 млн гривень.

2. Гранту (дарунків) – 3,8 млн грн. відповідно до грантової угоди GIZ в рамках реалізації пілотного проекту “Енергоефективна термомодернізація (капітальний ремонт) будівлі стаціонару (старий корпус А2, 3-х поверхова будівля) комунального некомерційного підприємства “Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди” міської ради по вул. Троїцька, 28″.

Відповідно обсяг видаткової частини міського бюджету збільшено на 13,9 млн грн.

У межах загального обсягу видатків міського бюджету здійснено перерозподіл видатків, які спрямовано, зокрема, на:

  • забезпечення співфінансування у розмірі 3% по субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій – 0,6 млн грн.;
  • заробітну плату з нарахуваннями педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів – 5,4 млн грн.;
  • забезпечення закладів охорони здоров’я в повному обсязі видатками на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 0,8 млн грн.;
  • фінансову підтримку КП “Міськводоканал” на погашення заборгованості за електроенергію – 2 млн гривень.

Окрім цього, з міського бюджету спрямовано 0,75 млн гривень для передачі субвенції з міського бюджету до державного бюджету Управлінню Служби безпеки України в Сумській області – 0,3 млн грн. та Сумському обласному військовому комісаріату для міського військового комісаріату – 0,45 млн гривень.

Поділитися в соціальних мережах