Як сумським аграріям отримати бюджетну дотацію?

Держава надає можливість для Державної фіскальної служби та Державної казначейської служби розблокувати електронні ПДВ-рахунки вітчизняних сільгоспвиробників і повернути їм кошти, зекономлені в результаті дії спеціального режиму оподаткування у 2016 році.

В Державній податковій інспекції у м. Сумах повідомляють, що для внесення до Реєстру сільськогосподарський товаровиробник подає заяву   (форма № 1-РОБД) до органу ДФС за місцем свого податкового обліку протягом п’яти календарних днів після закінчення граничного строку подання податкової звітності з ПДВ, встановленого для місячного податкового (звітного) періоду.

У заяві зазначаються:

– підстави для внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру;

– перелік видів діяльності такого сільськогосподарського товаровиробника, здійснення яких дає право на отримання бюджетної дотації

Заява може бути надана у паперовому вигляді до податкової інспекції за основним місцем обліку або в електронній формі засобами електронного зв’язку (через Електронний кабінет платника або «Єдине вікно подання електронної звітності»).

Сама ж заява розглядається контролюючим органом протягом трьох робочих днів з дня її отримання. За результатами розгляду заяви контролюючий орган вносить сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру або вмотивовано відмовляє у внесенні до Реєстру.

Дані Реєстру оприлюднюються у відкритій частині Електронного кабінету платника на офіційному веб-порталі ДФС України.

Слід пам’ятати, що виробники можуть отримати кошти за результатами роботи у лютому 2017 року згідно заяви, по поданої в орган фіскальної служби до 1 квітня 2017 року. Радимо поквапитись. Часу майже не залишилося.

 

Поділитися в соціальних мережах