За участь у патріотичному заході із сумчан збирають по 75 грн

На День незалежності України, 24 серпня, у Сумах планують вперше провести масовий забіг у вишиванках. Раніше подібний захід існував лише у Києві. А цього року до столиці приєдналися Одеса, Рівне, Миколаїв, Дніпро та Суми.

Ініціатор заходу – Віталій Івах, кандидат у майстри спорту з легкої атлетики: «Це не звичайний забіг у спортивній формі, а забіг у національній вишиванці. Задля організації ми звернулися до облдержадміністрації та до мера міста. Зараз ведемо переговори, щодо самого проведення забігу та шукаємо спонсорів, які можуть нас підтримати».

Забіг відбудеться 24 серпня на біговій доріжці біля озера Чеха. Всі охочі можуть випробувати себе на дистанції у 5 000 м.  Вартість стартового пакету – 75 грн. За ці гроші кожен учасник отримає наплічник, пляшку води та стартовий номер. За умови наявності додаткових коштів від спонсорів, участь зроблять безкоштовною.

Для підготовки забігу біля озера Чеха щосереди та кожної суботи безкоштовно тренують всіх охочих. Сьогодні, 28 червня, на озері Чеха відбудеться відкрите тренування для любителів бігу. Початок о 18:00 біля лінії старту. Участь безкоштовна.

Джерело: xpress.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах