Затвердили інвестиційну програму ПАТ «Сумське НВО»

На позачерговій сесії Сумської міськради проголосували за погодження Інвестиційної програми ПАТ «Сумське НВО» у сфері теплопостачання на 2018 рік. Вона направлена на безпечну роботу котельні. Адже через багаторічну експлуатацію обладнання (більше 40 років) необхідно провести низку заходів, аби забезпечити злагоджену безаварійну роботу.

Начальник виробничо-технічного відділу дирекції «Котельні Північного промвузла» Костянтин Дермельов повідомив, що загальний обсяг фінансування інвестиційної програми на 2018 рік передбачений у межах 5 мільйонів 180 тисяч гривень. І до неї внесено 4 заходи. «Перший захід — модернізація аварійного котла, далі заміна високовольтного вимикача, потім заміна трьох низьковольтних вимикачів та створення проекту автоматизованої  системи керування усіма технічними процесами «Котельні північного промвузла», — розповів Костянтин Дермельов.

Під час дискусії про погодження програми обговорили й спроможність «котельні»  заплатити НАК «Нафтогазу» за газ. Так заступник директора дирекції «Котельня північного промвузла» Ірина Рибальченко повідомила, що залежно від пільг, субсидій, різниці в тарифі та субвенції з держбюджету для оплати за газ не вистачатиме 5 млн гривень (з субвенцією) та 10-15 млн гривень без неї. Проте заступник міського голови Олександр Журба запевнив, що зараз розглядаються пропозиції недопущення такої ситуації, коли котельня не зможе розрахуватися за блакитне паливо.

Джерело: sts.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах