Жителі Сумщини легально заробляють мільйони на коноплі

На Сумщині вирощують ненаркотичну коноплю, з якої виготовляють одяг та продукти харчування. Завдяки їй утеплюють будинки, більше того – її використовують при виготовлені авто та літаків та використовують у лікувальних цілях. Цю унікальну культуру вирощують у Глухові.

Виробництво волокна починається з того, що величезні рулони коноплі завантажуються на перший етап обробки сировини, потім працює м’ялка, сировина проходить через низку трусилок, а на виході – готовий конопляний продукт.

Юрій Колесник, засновник фермерського господарства “Екосвіт” точно знає, як зробити бізнес на коноплі. “Сир із коноплі – це повноцінний замінник тофу, оскільки він абсолютно не містить тваринних жирів, це суто рослинний продукт, його не виготовляє ніхто у світі”, – розповів він.  Компанія виробляє такі продукти, аналогів яких немає ні в Україні, ні у світі: конопляне насіння, насіння для пророщування, протеїн, олія конопляна, борошно, висівки та сіль.

Детальне відео про конопляний бізнес – за посиланням.

Нагадаємо також, мер Глухова заявляв, що найближчим часом у місті мають відкрити перший європейський центр терапії марихуаною.

Джерело: unian.ua

Поділитися в соціальних мережах