Жителі Сумщини заплатили податків на півмільярда більше, ніж торік

Протягом минулого року суб’єкти господарювання Сум, Сумського, Білопільського та Краснопільського районів перерахували до Зведеного бюджету 3 мільярда 438 мільйонів гривень податків. Це на 498 млн грн більше сплачених у попередній рік (на 30,2 %).

Зокрема, до Державного бюджету надійшло 1,4 млрд грн. Бюджет поповнився найважливішими бюджетоутворюючими податками: податком на додану вартість – 663 млн грн, податком на доходи фізичних осіб – 466 млн грн, податком на прибуток – 110 млн грн та військовим податком – на 132 млн гривень.

Місцевий бюджет отримав 2 млрд грн, надходження зросли в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 458 млн гривень (або на 29,4%).

Найбільша питома вага надходжень до місцевого бюджету припадає на такі податки: податок на доходи фізичних осіб – 1,4 млрд грн, плата за землю – 269 млн грн, єдиний податок – 235 млн грн та акцизний податок – 78 млн гривень.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах