Жителів Сумщини хотіли труїти омивачем скла

Працівники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області викрили чергову схему виготовлення сурогатного алкоголю на суму близько 7.2 млн. грн  та упередили масове отруєння громадян фальсифікатом.

Злочинна схема роботи полягала в наступному: закуповувався концентрат протиобліднювальної рідини (автомобільний омивач скла), який підлягав промисловому очищення  сірчаною кислотою. Таким чином здійснювалося виготовлення сурогатного спирту, який в подальшому планувався використовуватися для незаконного виготовлення алкогольних напоїв, вживання яких спричинило б настанню тяжких наслідків.

У якості замаскованих місць накопичення та зберігання зловмисники використовували приміщення на околиці м. Конотоп.  Реалізація фальсифікату планувалася здійснюватись до різних регіонів України.

За наслідками проведених слідчих дій виявлено та вилучено майже 45 тисяч літрів сировини для виготовлення  сурогатного алкоголю, розфасованого у 5-літрові пластикові ємності.

Розслідування кримінального провадження триває, санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.

6

1-3

7-1

Поділитися в соціальних мережах