Знайшовся екс-директор, якого розшукував Інтерпол

27 січня керуючий санацією ВАТ «Сумихімпром» Ігор Лазакович, який був оголошений у розшук на початку грудня минулого року, особисто з’явився до органів досудового слідства. За день до цього адвокат розшукуваного в письмовому вигляді повідомив органам про таке бажання свого підзахисного.

Після добровільної явки Ігоря Лазаковича в той же день з ним були проведені всі необхідні процесуальні дії, а також в судовому порядку вибраний запобіжний захід. З огляду на добровільну здачу підозрюваного в руки правосуддя, суд обрав для нього запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Одночасно стало відомо, що Господарський суд Сумської області продовжив санацію ВАТ «Сумихімпром» до 31 липня 2017 року, так як вбачає великі можливості підприємства по відновленню його платоспроможності.

Нагадаємо, керуючий санацією ВАТ «Сумихімпром» Ігор Лазакович підозрюється в розтраті майна підприємства, майже 100% акцій якого знаходяться у власності держави. 6 грудня 2016 року слідчі органи повідомили санатора про підозру у вчиненні злочинів, але у зв’язку з відсутністю підозрюваного в Україні повідомлення про підозру було вручено адміністрації сумського хімзаводу, а сам підозрюваний був оголошений у розшук.

Також Ігор Лазакович є колишнім директором ВАТ «Сумихімпром». Його призначення дозволило відомому українському олігархові Дмитру Фірташу повністю контролювати фінансово-господарську діяльність сумського хімічного підприємства. До призначення в Суми Ігор Лазакович 4 роки працював заступником голови правління ЗАТ «Кримський Титан» Дмитра Фірташа.

Джерело: city.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах