Звільнився голова правління “Насосенергомашу”

Головою правління ПАТ “Сумський завод” Насосенергомаш “, що входить до складу одного з найбільших в Росії і СНД виробників насосного обладнання -” Групи ГМС “(РФ), з 26 грудня буде Олександр Ковтун, який на даний час займає посаду директора з якості.

Згідно з публікацією ПАТ в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, таке рішення прийняла наглядова рада компанії сьогодні, 20 грудня, у зв’язку зі звільненням голови правління Юрія Осипенка за власним бажанням. Останній очолював правління “Насосенергомашу” з жовтня 2014 року.

Довідково: “Насосенергомаш” випускає мережеві, поживні, відцентрові перекачують і вакуумні насоси для різних галузей промисловості, в тому числі для об’єктів теплової і атомної енергетики, видобутку нафти, транспортування нафти і нафтопродуктів, а також для гірничорудної, металургійної, машинобудівної та хімічної галузей. У 2015 році завод збільшив чистий дохід на 7,8% до 2014 року, до 1 млрд 193 млн грн, наростив чистий прибуток вдвічі – до 137,9 млн грн. Група ГМС – один із найбільших в Росії і СНД виробник насосного обладнання для нафтогазового комплексу, енергетики, житлово-комунального і водного господарства, модульного нафтопромислового обладнання. Станом на листопад 2016 року власником більш 83% акцій “Насосенергомашу” є зареєстрована на Кіпрі H.M.S. Capital Limited.

Джерело: interfax.com.ua

Поділитися в соціальних мережах