Батьки кадетів попросили мера захистити Свідлова

Сьогодні, 4 вересня, на апаратну нараду в мерії прийшли батьки учнів Кадетського корпусу. Вони попросили мера Сум Олександра Лисенка захистити керівника навчального закладу Юрія Свідлова.

– Олександре Миколайовичу, ситуація змусила звернутися до вас, – почала одна з жінок. – Це негативна інформація навколо нашого Кадетського корпусу. Ми знаємо, що Кадетський корпус – це перлина нашого міста, і в даний час його знищують, нашу гордість топчуть ногами словесно, намагаються і погрозами. Я думаю, ви не байдужі до такого закладу, як наш… Прошу підтримати наш кадетський корпус в особі генерала Свідлова Юрія Івановича, щоб наш заклад існував і далі, радував місто, щоб ви пишалися випускниками нашого закладу.

Вони у нас і спортсмени, і розумники, захищають місто і на олімпіадах (математичних, і біологічних), і в спорті ми привозимо золоті медалі. Наш ліцей по Україні вважається найкращим. Завдяки тому, що керівник там Свідлов Юрій Іванович, ми поки що тримаємося. Десять років він створював цей заклад, підтримував, випускав таких хлопців, якими ми можемо пишатися. Зараз 80% служать у військових частинах, 150 чоловік – в АТО. Тому особисто Вас просимо до Міністерства освіти на підтримку нашого ліцею і генерала. Якщо контракт не підпишуть генералу, то можна сказати, що через два роки цей заклад існувати не буде. Артучилище свого часу знищили… Не будьте байдужими…

– Я попрошу вас написати письмово на моє ім’я і до депутатського корпусу, – підсумував мер.

Поділитися в соціальних мережах