Депутати проінспектували Кадетський корпус

Депутати Сумської облради відвідали з робочим візитом Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І. Г. Харитоненка.

Свого часу народні обранці брали участь у відновленні кадетського руху на Сумщині, вирішенні питань реконструкції закладу та створення в ньому сучасної матеріально-технічної бази. І сьогодні вони продовжують цікавитися потребами ліцеїстів.

«Наша мета — оцінити, як підготувалися у Кадетському корпусі до 1 вересня: чи створені задовільні умови для навчання, фізичної підготовки, відпочинку молоді. Адже більшість хлопців, які тут проходять військовий вишкіл, — із Сумської області. Тобто це діти наших виборців, які довірили нам представляти їхні інтереси в облраді. Тож ми не можемо бути байдужими до проблем сумських кадетів», — відзначив голова постійної депутатської комісії з питань бюджету, представник «Відродження» Микола Березін.

У цьому навчальному році  сумська «кадетка» поповниться 157 вихованцями, які приїхали з різних регіонів України. В їхньому розпорядженні – охайні кімнати для сну, сучасно оформлені класи, санвузли, спортивні куточки і все, що необхідно для комфортного перебування у закладі. Але є і невирішені питання. Серед головних — потреба провести ремонт даху,  а також придбати парадну форму для ліцеїстів.

Депутати запевнили: не будуть залишатися осторонь проблем молоді, яка сьогодні демонструє найкращу військово-фізичну підготовку в країні, перемагаючи на змаганнях різного рівня.

«Кадетський корпус для Сумщини – це перлина, яку необхідно берегти, разом з його історією та традиціями. Тут створені чудові умови для змужніння наших хлопців. А наш військовий потенціал залежить саме від такої молоді. Вони – майбутня гордість і слава української армії», — наголосив голова фракції «Відродження» Олександр Будник.

1

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

Поділитися в соціальних мережах