Дослідження парку на Сумщині стало кращою науковою роботою в Білорусі

Слухачі Сумського територіального відділення Малої академії наук перемагають не тільки в конкурсах всеукраїнського рівня, а й гідно представляють Україну на міжнародних заходах.

Так, 23-25 лютого відбулася 22-я Білоруська конференція учнів на базі навчального закладу «Мінський державний обласний ліцей». На розгляд журі від делегації України були представлені два командних і шість індивідуальних проектів. Серед їх авторів були і слухачі Сумського тервідділення МАН України: у категорії «Біологія» – Артем Миронець, учень 10 класу Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих і творчо обдарованих дітей, і в категорії «Математика» – Юлія Супрун, учениця 11 класу Сумської школи № 10.

За результатами участі в конференції кращою науковою роботою було визнано дослідження Артема «Копрофільні аскоміцети національного природного парку «Деснянсько-Старогутський» і прилеглих територій».

Джерело: shans.com.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах