Дружину депутата змушують малювати у дитсадок картини

Дружина депутата Сумської міської ради Володимира Чепіка Катерина стурбована питанням підходу до виховання в дитячих садочках. До тяжких роздумів і публічного їх представлення жінку спонукало досить традиційне завдання від виховательки.

“Нещодавно наша виховательки заявила, що я маю намалювати малюнок в групу, накрайняк зробити аплікацію, бо ніхто чомусь нічого не несе! Коли я відповіла, що не вмію і в мене нема до цього хисту, вона здивовано-обурено запитала: так мені що робити!? У мене… Що їй робити. І як я маю реагувати? Я дійсно не вмію малювати… Ну от зовсім… Можу заспівати (досить непогано), можу станцювати, на крайній випадок щось вишити. Але не малювати. І сказано це було таким тоном, що я відчула себе якоюсь ущербною”, – написала Катерина Чепік у Фейсбуці.

Вона продовжила обурюватися тим, що малювати має обов’язково, хоча того не вміє, і цю творчу роботу вимагають виконати навіть без участі дитини.

“Для чого? Для кого? Навіщо? Що це взагалі за ідіотизм?” – не стримує емоцій дружина депутата.

Схоже, вона має більше розуміння, які саме завдання повинні давати вихователі в дитячих садочках, адже вона вже перейняла у свого чоловіка-політика повчання, як треба жити,

Поділитися в соціальних мережах