Директор школи у суді довела, що її звільнили незаконно

У четвер, 7 вересня, Апреляційний суд Сумської області визнав, що директор Глухівської ЗОШ №2 Алла Рябуха займає посаду директора навчального закладу на законних підставах. Колегія суддів палати  з розгляду цивільних справ, заслухавши сторони та дослідивши матеріали справи, апеляційну скаргу міського відділу освіти не задовольнила та залишила рішення суду першої інстанції в силі.

Нагадаємо, у травні місяці Аллу Рябуху наказом начальника міського відділу освіти Людмили Васянович звільнили з посади директора. Цьому передували кілька доган за різні провини. Одна з них, наприклад, стосувалась щербатих тарілок у шкільній їдальні.

Після оскарження в суді вона була поновлена на роботі Глухівським міськрайонним судому у серпні місяці, але відділ освіти подав апеляційну скаргу.

Як неодноразово заявляла Алла Рябуха, звільнення з роботи вона вважає травлею з боку команди мера Мішеля Терещенка за те, що вона як депутат міської ради від БПП має свою точку зору і відмовляється голосувати за сумнівні, непідготовлені і абсолютно непрофесійні рішення міськради.

Джерело: https://gazeta-nedelya.info/

Поділитися в соціальних мережах