ГЛУХІВЧАНКУ ОБРАЛИ КРАЩОЮ СТУДЕНТКОЮ УКРАЇНИ

Студентка факультету педагогіки та психології Глухівського НПУ ім. О. Довженка Єлизавета Нещимна стала цьогорічною переможницею конкурсу «Кращий студент Сумщини-2016». Про це повідомляють в управлінні молоді та спорту Сумської ОДА.

24 листопада цього року в Сумах Єлизавета здобула перемогу на регіональному конкурсі серед студентів, обійшовши «політех» та аграрний університет. Тепер дівчина стала переможницею на фінальному етапі конкурсу «Кращий студент України».

Участь у змаганні брали всі регіони України. Переможців обирали у 8 номінаціях: кращий студент України (комплексна характеристика); кращий студент-аналітик України; кращий студент-громадський діяч України; кращий студент-дизайнер України; кращий студент-медійник України; кращий студент-вчений України; кращий студент-програміст України; кращий студент-спортсмен України.

Уперше за всю історію конкурсу журі не могли визначитися з лідером. Тому перше місце розділили Херсонська та Сумська області.

Як пишуть про Єлизавету в її виші, дівчина не тільки красуня та розумниця, але офіційний волонтер Федерації Червоного Хреста, топ-вожата “Молодої гвардії”, губернаторський стипендіат і стипендіат Верховної Ради України.

u169o3l3jki

bczl9lxbijo

r61aqy3-ovi

Джерело: spec-kor.com.ua

Поділитися в соціальних мережах