Громада Сум просить відремонтувати аварійний корпус 4-ї школи за рахунок приватних інвестицій

Така петиція була подана в єдиний центр місцевих петицій. Ось уже більше 25 років історична будівля 4-ї школи в м. Суми знаходиться в аварійному і огидному стані.

Автор петиції, Володимир Шевченко, пише: “Вот уже более 25-ти лет историческое здание 4-й школы в г. Сумы находится в аварийном и отвратительном состоянии. Каждый год городские власти обещают сделать ремонт здания, хотя в городском бюджете нет денег на такой дорогостоящий ремонт. Предлагаю в ближайшее время передать здание 4-й школы частному инвестору, который сможет отремонтировать это здание и тем самым принесут городу только пользу. Хватит уже тратить деньги городского бюджета на пробы отремонтировать здание за счет города. Это ни к чему не приводит. Не можете сами – найдите инвестора и хозяйственника, который сможет дать лад этому зданию и окружающей его территории”.

Ознайомитися з петицією і підписати її можна тут.

Нагадаємо, у Сумах спростували фейкову інформацію про ліквідацію 4-ї школи, адже мова йде тільки про ремонт одного корпусу, який і так понад 20 років перебуває в аварійному стані і просто простоює, адже на його відродження потрібно понад 100 мільйонів гривень, який у міському бюджеті не має.

Поділитися в соціальних мережах