Керівника ПТУ №11 Козолупа звинувачують у навмисному шкідництві

Майстер-вихователь ВПУ №11 Тетяна Журба занепокоєна тим, що керівник навчального закладу Ігор Козолуп зовсім не цікавиться, як відновлюється нормальний температурний режим після того, як батареї розмерзлися і луснули. Сумчанка пише, що опалення було відновлено силами трудового колективу і навчальний процес із дозволу влади  продовжений. Однак безвідповідальність директора просто шокує:

“Виникає лише питання, чим допомагає директор колективу, який продовжує шкодити училищу? “Відповідальний керівник” жодного разу, навіть, не з’явився у підвалі, щоб хоч поцікавитися, що робиться! Друзі, я б і спати спокійно не змогла аби сталася аварія, більш того, аби сама іі спричинила… А Козолуп має сталеві нерви, але повністю втратив совість(((
До рішення кадровоі комісіі профільного Міністерства по його звільненню з посади маю великі побоювання щодо збереження майна училища((( Має він традицію забирати все, що не так лежить, і списувати майно в останню мить перед звільненням”, – написала Тетяна Журба у Фейсбуці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що директора ПТУ №11 збираються звільнити. 

Поділитися в соціальних мережах