Кібератака не завадить сумським студентам отримати дипломи

Кібератака, яка «прокотилася» по всій території України, в тому числі і на Сумщині, паралізувала роботу не тільки підприємств, а й сферу освіти. Студенти кількох сумських ВНЗ запанікували і побоюються, що не зможуть отримати дипломи вчасно.

У Міністерстві освіти заспокоюють: проблеми з єдиною державною базою з питань освіти дійсно були, але все неполадки вдалося усунути.

«Зараз всі  ВНЗ мають вільний доступ до інформації, дипломи друкуються. Раніше була ситуація, коли документи студентів спеціально утримувалися, з метою звести до мінімуму можливість переходу до «конкурентів». У разі, якщо подібний факт зафіксований, фахівці Міністерства відразу ж реагують на скаргу і негайно вирішують проблему» – повідомляють в прес-службі міністерства.

Щодо реєстрації абітурієнтів в електронних кабінетах для вступу до ВНЗ, все проходить в звичайному режимі. Як результат, протягом першого дня роботи сайту було зареєстровано 12 850 випускників шкіл.

Нагадаємо, для тих, хто не встиг пройти тестування за час основної сесії, з понеділка розпочнеться додаткова сесії, яка триватиме до 12 липня.

Джерело: https://www.0542.ua

Поділитися в соціальних мережах