Комісія поставила крапку в шкільному скандалі про Крим

28 та 29 листопада у Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 працювали дві комісії з розгляду конфліктної ситуації, яка склалася на уроці історії в 5-А класі і набула розголосу в ЗМІ.

28 листопада працювала робоча комісія під керівництвом директора школи А. П. Рябухи, яка вивчала, чи дійсно вчитель історії запропонувала дітям виготовити макет території України без Криму. Підтвердження ця ситуація не знайшла. Аналіз підготовлених домашніх завдань та записів у щоденниках комісія не виявила. Отже, такий факт не підтвердився.

Крім того, 29 листопада пройшло засідання комісії з трудових спорів, на якій була розглянута заява вчителя історії з проханням розібратися в ситуації. Комісія також не знайшла підтвердження факту, про який йшла мова.

Джерело: kourier.in.ua

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах