Козолупу не вдалося через суд поновитися на посаді директора училища

23 червня 2017 року за необґрунтованістю вимог Зарічним районним судом у м.Суми відмовлено у задоволенні позову громадянина К. до Державного навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту», Департаменту освіти і науки Сумської ОДА, Міністерства освіти і науки України про скасування наказів про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Винесено вступну та резолютивну частини рішення.

Рішення суду не набрало законної сили та може бути оскаржено в апеляційному порядку в десятиденний строк з дня його проголошення (для осіб, що не були присутні при проголошенні рішення, в той же строк з часу вручення копії рішення).

“Сьогодні суд відмовив кОзолупу Ігорю Федоровичу у поновленні на посаді директора ВПУ – 11. Козолуп,який під слідством і обвинувачуваний по декільком кримінальним справам, вважає своє звільнення незаконним! Але іменем Украіни колектив підтримали! Слава Украіні!” – написала у Фейсбуці Тетяна Журба.

Нагадаємо, на звільненні керівника ВПУ №11 Ігора Козолупа наполягав колектив навчального закладу після того, як у приміщенні розмерзлися і луснули батареї.

Поділитися в соціальних мережах