Китайці передали Сумщині подарунок за 8 мільйонів

Комп’ютерну техніку Сумська область одержала у рамках соціального проекту – завдяки домовленостям Уряду України з Китайською Народною Республікою. Наразі всю комп’ютерну техніку Департамент освіти і науки облдержадміністрації передає відділам освіти та навчальним закладам області.

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, в область надійшло 633 комп’ютери на загальну суму більше 8 мільйонів гривень. Зазначена комп’ютерна техніка отримана як гуманітарна допомога з КНР.

Наразі забезпеченість комп’ютерною технікою навчальних закладів області – до 80%. Гуманітарні комп’ютери отримають 54 навчальні заклади. Це дозволить покращити якість навчання та формування в учнівської молоді інформаційно-комунікаційних компетентностей.

Сьогодні 11 комп’ютерів на свій навчальний заклад уже одержав директор Банницького НВК Глухівського району Анатолій Бисько. «У нас у школі навчається 121 учень, – зазначив він. – НВК – один із найкращих закладів у районі. Наші учні успішно вступають до вишів на спеціальності, пов’язані з програмуванням та ІТ-технологіями. Вважаю, що отримана техніка дозволить молоді ще краще розумітися на цифрових технологіях, за якими, я впевнений, майбутнє України».

А співробітник Буринського районного відділу освіти Микола Юрченко відвезе своїм учням 22 комплекти цифрового устаткування. «У нашому районі не вистачає комп’ютерів, тому вони стануть справжнім подарунком для наших школярів, – говорить освітянин. – Знаю, що вони потраплять у Буринську ЗОШ №1 та в Чернечослобідський НВК».

За інформацією Міністерства освіти і науки, комп’ютерна техніка надійшла в усі області України. За домовленістю МОНу з компанією Microsoft комп’ютери будуть забезпечені ліцензійними програмами та сервісним обслуговуванням.

5375

5373

Поділитися в соціальних мережах