Лісництво Сумщини визнали найкращим в Україні

У Житомирському національному агроекологічному університеті завершився ХІ Всеукраїнський зльот учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, участь в якому протягом 27-29 вересня взяли 23 команди – представники 23 областей країни.

Школярі змагалися у два етапи – презентація досягнень учнівських лісництв та захист науково-дослідницьких робіт. Серед 150 учасників зльоту журі обрало кращі команди, які й отримали відзнаки та цінні подарунки.

Гран-прі конкурсу отримала команда учнівського лісництва “Совенятко” Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11, яке працює на базі ДП “Роменський лісгосп”. Вихованцями “Совенятко” було презентовано досягнення учнівського лісництва з використанням фото та відеоматеріалів про своє лісництво, діти в цікавій неординарній формі розповіли про діяльність та історію його заснування, найбільші здобутки, тощо.

 

«Головне завдання шкільного лісництва – виховати розумного, дбайливого, люблячого господаря лісу», – наголосили організатори XI Всеукраїнського зльоту в Житомирі.

Поділитися в соціальних мережах