Мер Тростянця приймав коштовні подарунки

Сьогодні, 12 січня, вихованці двох дитячих садочків міста Тростянець («Білочка» і «Веселка») отримали від депутата фракції «Відродження» у Сумській облраді Миколи Березіна сучасні мультимедійні дошки.

На святкову церемонію вручення обладнання прибув і міський голова Юрій Бова. Він особисто подякував депутату за підтримку дошкільної освіти Тростянця.

Дошки були куплені за депутатські кошти Миколи Березіна. «З проханням допомогти у вирішенні тих чи інших питань до мене звертається багато суб’єктів господарювання, але це прохання Тростянецької міськради зачепило мене за живе, бо мова йде про підтримку наших дітей. На моє глибоке переконання, кошти потрібно вкладати у розвиток дітлахів — інтелектуальний, духовний, фізичний: від цього залежить усе подальше майбутнє держави і Сумщини зокрема», — упевнений депутат.

Відразу після отримання інтерактивних дошок малеча захопилася іграми «Чи знаєш ти свій рідний край?», «Весела математика», «Наряди ялиночку», «Зліпи сніговика» тощо. За добрі справи дітлахи віддячили благодійникам власноруч виготовленими сувенірами.

2

4

6

16

17

Поділитися в соціальних мережах